Łatwy dostęp do literatury,
lokalizacji dystrybutorów
i studiów przypadku


 

 

Aplikacja Tsubaki Tree

tsubaki-tree-app

DARMOWA aplikacja Tsubaki Tree, dostępna na urządzenia Apple* i Android*, umożliwia klientom pobieranie literatury produktowej, wyszukiwanie lokalnych dystrybutorów, a nawet uzyskiwanie ofert. Aplikacja Tree została opracowana, aby wspierać istniejące usługi dla klientów Tsubaki, pozwalając pracownikom, dystrybutorom i klientom firmy Tsubaki na szybką komunikację między sobą - w każdym miejscu na świecie.

Tsubaki Tree symbolizuje strukturę firmy jako drzewo. Korzenie będące naszymi możliwościami technicznymi i wiedzą fachową w zakresie zastosowań, pień będący strukturą naszej firmy i owoce będące produktami, które przekazujemy naszym klientom. Tsubaki Tree to punkt wyjścia w aplikacji. Stąd użytkownicy mogą znaleźć wszystko, począwszy od informacji o firmie, poprzez przykłady zastosowań, aż po lokalizator dystrybutorów.

Aplikacja jest dostępna do bezpłatnego pobrania ze sklepów App Store i Google Play. Po pobraniu można z niej korzystać w dowolnym z ośmiu języków: angielski, niemiecki, holenderski, francuski, włoski, hiszpański, polski oraz rosyjski. Bezpośrednią korzyścią dla wszystkich użytkowników będzie dostępność do pobrania całej literatury Tsubaki, w tym broszur firmowych, profili zastosowań, literatury produktowej i instrukcji szkoleniowych. Użytkownicy mogą w łatwy sposób wyszukać potrzebne im pliki, a następnie wedle woli pobierać je do urządzenia w celu przeglądania, drukowania i udostępniania.

tsubaki-tree-navigation

Jednak aplikacja Tree to coś więcej niż tylko fantazyjna broszura firmowa. Została ona opracowana w celu otwarcia nowej linii komunikacyjnej z personelem Tsubaki dla wsparcia przed- i posprzedażnego. O ile tylko urządzenie, na którym aplikacja jest używana, ma włączoną funkcję GPS, aplikacja znajdzie dystrybutorów najbliższych lokalizacji użytkownika i udostępni wszystkie niezbędne dane kontaktowe.

Aplikacja Tree może być nawet użyta do wysłania zapytania ofertowego. Po wypełnieniu zwykłego formularza zapytania i dołączeniu zdjęcia z urządzenia dział wsparcia sprzedaży firmy Tsubaki będzie w stanie przeanalizować potrzeby klienta, skontaktować się z nim ze wstępną ofertą i w razie potrzeby umówić się na wizytę na miejscu.

Firma Tsubaki nie tylko sprzedaje produkty premium, ale również usługi premium. Zatrudniamy inżynierów z fachową wiedzą i ciężko pracujemy, aby jak najściślej komunikować się z naszymi klientami, żeby zapewnić im długoterminowe oszczędności przy każdym zakupie. Aplikacja Tree pozwala nam wykorzystywać technologię mobilną do dodatkowego otwierania linii komunikacyjnych i dalszego oferowania naszym klientom najlepszych usług na całym świecie.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji i kluczowych korzyści lub pobierz aplikację przez

tsubaki-tree-app-store tsubaki-tree-google-play

*Aplikacja Tsubaki Tree działa na następujących urządzeniach: Apple iPhone, Apple iPad, Apple iPod Touch, Android Smartphone, Android Phablet i Android Tablet.