Zrównoważony rozwój, niezawodność, Tsubaki.


 

 

Konwersja odpadów w energię

Energia odnawialna jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi przemysłu na świecie; kontynuacja tak szybkiego wzrostu wymaga wysokiej jakości komponentów w maszynach, co od zawsze jest naszą specjalnością. Komponenty marki Tsubaki znajdują zastosowanie na każdym etapie procesu przetwarzania odpadów w energię, od wstępnej dostawy odpadów do obsługi powiązanych produktów ubocznych ze spalania.

Łańcuchy przenośnikowe, siłowniki liniowe, koła łańcuchowe, prowadniki przewodów i sprzęgła krzywkowe firmy Tsubaki do zastosowań związanych z przetwarzaniem odpadów na energię są projektowane z myślą o najwyższej niezawodności i niezrównanej wydajności.

contact-us

Ponieważ odpady mogą się znacznie różnić pod względem stanu, oferujemy również pełne możliwości dostosowania do potrzeb klienta oraz fachową wiedzę specjalistów od łańcuchów w ramach naszego pakietu usług.


waste-to-energy

Łańcuch przenośnikowy do przetwarzania odpadów

Firma Tsubaki opracowała szereg trwałych łańcuchów przenośnikowych, które zostały zaprojektowane specjalnie dla przemysłu i zapewniają dłuższą żywotność w zakładach utylizacji odpadów.

Czytaj więcej »

Moc i wydajność dla spalarni odpadów

Produkty marki Tsubaki są wykorzystywane we wszelkich spalarniach odpadów, od początkowego przyjęcia palnych i niepalnych śmieci o pokaźnych rozmiarach po transport popiołu i odżużlanie.

Pobierz katalog branżowy »