Od drzewa do druku...
jesteśmy z Tobą


 

 

Masa papiernicza i papier

Przetwarzanie papieru i masy papierniczej może być szczególnie problematyczne w przypadku komponentów ulegających zużyciu, zaś awaria łańcucha powoduje długie przestoje, ponieważ linia produkcyjna wymaga wtedy zresetowania. W przypadku gorszych łańcuchów pył z drewna lub papieru może powodować zwiększone zużycie, prowadząc do rozciągnięcia, a ostatecznie wypadnięcia z szyn.

Łańcuchy Tsubaki są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami, dzięki czemu zużywają się równomiernie, co oznacza, że łańcuchy równoległe zachowują swoją precyzję przez dłuższy czas, a to minimalizuje skutki zapylenia.

contact-us

Poważnym problemem jest również zanieczyszczenie papieru, ponieważ smar z łańcucha może wylewać się na papier, co powoduje, że produkcja staje się jałowa. Firma Tsubaki oferuje szeroki wachlarz wewnętrznie smarowanych łańcuchów Lambda, które są suche w dotyku, dzięki czemu papier jest chroniony przed zabrudzeniem.

Istnieje wiele procesów związanych z wytwarzaniem papieru. Produkty marki Tsubaki można znaleźć we wszystkich tych procesach, od miejsca, w którym zrębki i papier odpadowy są przerabiane na masę papierową, po transport zwojów i wysyłkę papieru.

Pobierz katalog branżowy »