Produkty
wykonane na miarę


 

Home » Pomoc techniczna » Inżynieria

 

Technologia

engineering-j-gores

Nie warto ograniczać się tylko do naszego łańcucha, lepiej polegać również na naszych możliwościach technologicznych, aby naprawdę zmaksymalizować wydajność w danym zastosowaniu. Nasze wsparcie specyfikacyjne daje dostęp do naszych ekspertów inżynierów, którzy są w stanie obliczyć wymagania dotyczące łańcucha i komponentów mechanicznych na podstawie przedstawionych rysunków technicznych. W miarę możliwości jesteśmy gotowi przeprowadzić nawet wizytę w zakładzie, aby lepiej zrozumieć działalność klienta.

Jako jeden z największych na świecie producentów łańcuchów i części do układów przenoszenia napędu, mamy bezkonkurencyjne doświadczenie i możliwości adaptacyjne. Mamy zespoły inżynierów w Europie i Japonii, którzy są w stanie wyprodukować rozwiązania na miarę, dostosowane do potrzeb każdego zastosowania przemysłowego na świecie.

W ramach naszego procesu badawczo-rozwojowego przeprowadzamy intensywne testy wszystkich naszych produktów. Placówki badawcze są dostępne do przeprowadzenia analizy krzyżowej produktów dla naszych klientów, aby przed podjęciem decyzji udowodnić korzyści w zakresie wydajności wynikające z zastosowania rozwiązań Tsubaki w stosunku do zainstalowanych komponentów.

Jacques Gores, główny inżynier Tsubakimoto Europe B.V.