Członkostwo w organizacjach branżowych i
spółki grupy Tsubaki


 

Home » Kontakt » Łącza

 

Łącza

Członkostwo w organizacjach branżowych

EPTDA logoEuropean Power Transmission Distributors Association
Stowarzyszenie European Power Transmission Distributors Association (EPTDA) to największa organizacja dystrybutorów i producentów produktów do przenoszenia napędu i kontroli ruchu w Europie. Tsubaki to jeden z czołowych członków EPTDAwśród producentów łańcuchów.

Spółki grupy Tsubaki

Tsubaki logo Tsubakimoto Chain Co.
Wiodący światowy producent łańcuchów i układów przenoszenia napędu. Firma Tsubakimoto, z siedzibą w Osace w Japonii, prowadzi centra produkcyjne w USA, Kanadzie, na Tajwanie, w Korei i w Chinach oraz cztery zakłady produkcyjne w Japonii. Klienci firmy Tsubaki są wspierani przez sieci sprzedaży i kompleksowych usług technicznych w ponad 70 krajach na całym świecie. Siedziba główna firmy Tsubakimoto mieści się w Dordrechcie w Holandii.

Tsubaki logo USA Tsubaki, Inc.
W ramach tej ogromnej, międzynarodowej sieci zasobów korporacyjnych i przemysłowych USA firma Tsubaki oferuje swoim klientom najnowocześniejsze produkty do przenoszenia napędu dostępne na całym świecie.

Tsubaki logo Tsubaki of Canada Limited
Wiodąca na rynku firma Tsubaki of Canada Limited jest producentem wysokiej jakości łańcuchów rolkowych, kół łańcuchowych i różnych innych produktów do przenoszenia napędu.

Tsubaki logo Taiwan Tsubakimoto Company
Firma Taiwan Tsubakimoto została założona w 1970 roku, a dziś jest jednym z ośrodków produkcyjnych firmy w Azji.

Tsubaki logo Tsubakimoto Singapore Pte. Ltd.
Tsubakimoto Singapore Pte., Ltd. to spółka zależna japońskiej spółki Tsubakimoto Chain Co. i główny dostawca produktów Tsubaki w Singapurze, Azji Południowo-Wschodniej i Zachodniej.

Tsubaki logo Tsubaki Australia Pty. Ltd.
Firma Tsubaki Australia rozpoczęła bezpośrednią działalność w Australii w 1987 roku. Od tego czasu rozszerzyła działalność na dostawy łańcuchów i produktów do przenoszenia napędu w Australii, Nowej Zelandii, Papui Nowej Gwinei oraz na Południowym Pacyfiku.

KabelSchlepp logo Tsubaki KabelSchlepp GmbH
Wiodący w Europie producent prowadników przewodów i prowadnicowych produktów zabezpieczających. Członek grupy Tsubaki od 2010 roku.

Mayfran logo Mayfran International
Firma Mayfran jest światowym liderem w dostarczaniu rozwiązań w zakresie gospodarowania złomem i chłodziwami oraz transportu materiałów w obróbce metali, recyklingu, utylizacji odpadów stałych i w innych zastosowaniach.