Maksymalny poziom usług
dla optymalnej wydajności


 

 

Usługi

tsubaki-service

Nasze usługi nie kończą się na naszym produkcie. Możesz polegać na ponad 100-letnim doświadczeniu w zakresie projektowania, indywidualizacji, konserwacji i doradztwa w sprawie napraw, aby mieć pewność, że w pełni wykorzystasz możliwości naszych produktów. Wkładamy tyle samo pracy w budowanie naszych usług, co w opracowywanie nowych produktów.

Niezależnie od tego, czy jesteś producentem OEM, specjalistą MRO, czy użytkownikiem końcowym, będziemy współpracować z Tobą indywidualnie, aby opracować rozwiązanie dostosowane do Twoich specyficznych wymagań. Będziemy współpracować z Tobą na zasadzie partnerskiej, aby utrzymać Twoje koszty konserwacji na niskim poziomie, a produktywność na wysokim poziomie.

Jesteśmy w stanie zapewnić tak elastyczne usługi, ponieważ mamy jeden z największych na rynku asortyment komponentów do przenoszenia napędu i łańcuchów przemysłowych. Stosujemy najlepsze materiały i nowoczesne techniki produkcji, aby dostarczać wysokiej jakości komponenty w krótkich terminach realizacji zamówień.