Najgorętsze, najtwardsze
i najtrudniejsze.


 

 

Produkcja metali podstawowych

Firma Tsubaki oferuje rozwiązania dużych obciążeń -- od wielkiego pieca do walcowni. Ze względu na wymagania produkcji bez przerw i bardzo krótki czas planowanych przestojów konserwacyjnych przemysł metalurgiczny jest jednym z najbardziej wymagających dla wszystkich łańcuchowych i mechanicznych komponentów przenoszenia napędu.

W trakcie całego procesu komponenty mogą być poddawane skrajnie wysokim temperaturom, szybkiemu chłodzeniu, obciążeniom udarowym, narażeniu na działanie wody i innych płynów oraz środowisk silnie zanieczyszczonych cząstkami ściernymi.

contact-us

Nie ma to wszystko znaczenia dla operatorów w hali produkcyjnej, którzy oczekują, że każdy komponent w instalacji będzie działał bez zarzutu. To oczekiwanie ma głęboki sens w przypadku rozwiązań firmy Tsubaki, dlatego że jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania dla dużych obciążeń, które sprostają wyzwaniom najtrudniejszych gałęzi przemysłu.

Firma Tsubaki obsługuje branżę stalową

Wytwarzanie stali to złożony proces. Produkty marki Tsubaki można znaleźć w zastosowaniach w całej stalowni, od rozładunku rudy żelaza i węgla z cystern po wysyłkę wyrobów ze stali w kręgach.

Od 1917 roku firma Tsubaki wykorzystuje zgromadzone zasoby know-how, jakość i wiedzę techniczną, pomagając producentom stali i sprzętu w budowaniu świata.

Pobierz katalog branżowy »