Łańcuch Fit & Forget marki Tsubaki
dla przemysłu drzewnego


 

Home » Branża » Drewno »

 

Drewno

lambda-parts

Zautomatyzowane tartaki wymagają niezawodnych maszyn do ciągłej pracy w trudnych warunkach, nawet jeśli systemy smarowania wydają się stać w sprzeczności z ciągłym gromadzeniem się trocin i zrębków. Jednak wiele dużych europejskich przedsiębiorstw tartacznych znalazło rozwiązanie w postaci łańcucha Lambda marki Tsubaki, który znacznie obniżył koszty konserwacji i poprawił produktywność.

Warunki operacyjne do przenoszenia maszyn w każdym tartaku są trudne ze względu na duże ilości unoszącego się w powietrzu pyłu pochodzącego z procesów cięcia i formowania. Większość tartaków stosuje różne systemy przenośnikowe do transportu drewna pomiędzy poszczególnymi stacjami obróbki, a te polegają na łańcuchach, które wykonują większość operacji podnoszenia ciężarów.

contact-us

Serie standardowych łańcuchów napędowych GT4 Winner i ANSI G8 marki Tsubaki są zaprojektowane do pracy i działania w takich właśnie trudnych warunkach.

gt4-winner

Seria łańcuchów napędowych GT4 Winner marki Tsubaki

Firma Tsubaki z dumą przedstawia czwartą generację ulepszonego europejskiego łańcucha premium BS/DIN. Produkt jest dostępny w rozmiarach łańcuchów od RF06B do RS48B*. Do dyspozycji klientów są wykonania simpleks, dupleks i tripleks.

Czytaj więcej »

lambda

Seria bezsmarnych łańcuchów napędowych Tsubaki Lambda

Łańcuchy Lambda marki Tsubaki były pierwszymi w branży, w których wykorzystano specjalne tuleje impregnowane olejem. Od momentu wprowadzenia na rynek w 1988 roku łańcuchy te są angażowane w różnych branżach i zastosowaniach, a ich wydajność jest wysoko oceniana.

Czytaj więcej »

Zaawansowana wydajność dla sektora obróbki drewna

W firmie Tsubaki wiemy, że klienci z branży obróbki drewna chcą tego, co najlepsze, i jesteśmy świadomi, że każdy z naszych klientów ma wyjątkowe wymagania. Dlatego też szczycimy się zdolnością do dostarczania szerokiej gamy produktów, które spełniają te wysokie oczekiwania.

Pobierz ulotkę »