Niezawodność i wydajność
jest tym, co naprawdę się liczy
w polu


 

Home » Branża » Rolnictwo »

 

Rolnictwo

Rolnicy nie mogą sobie pozwolić na ryzyko awarii sprzętu, dlatego firma Tsubaki zapewnia swoim produktom dla rolnictwa całkowitą niezawodność. Producenci sprzętu rolniczego, kierując się ciągłym zapotrzebowaniem rynku na wyższą wydajność i zwiększoną sprawność, zawsze koncentrują się na dalszej poprawie asortymentu swoich produktów. Firma Tsubaki, lepiej niż inne, rozumie zapotrzebowanie na niezawodne części, które wytrzymają trudne warunki i długie cykle robocze w rolnictwie.

contact-us

Wiele produktów marki Tsubaki zostało zaprojektowanych tak, aby były z natury odporne na kurz, gruz i obciążenia udarowe -- dlatego są one doskonale dostosowane do zastosowań rolniczych.

Baler

Najwyższej jakości łańcuch, najwyższa wydajność!

Prawie 70% wszystkich producentów pras do belowania wybiera serię łańcuchów Tsubaki do dużych obciążeń do zainstalowania w głównym systemie napędowym. W porównaniu z innymi markami seria Tsubaki do dużych obciążeń charakteryzuje się większą wytrzymałością na rozciąganie, wyższą odpornością na wstrząsy i lepszą wytrzymałością zmęczeniową.

Czytaj więcej »