Poland

Jakość salonu sprzedaży
na co dzień


 

Home » Branża » Branża motoryzacyjna » Linia lakierów

 

Linia lakierów samochodowych

Liczy się pierwsze wrażenie. Dlatego jakość lakieru samochodowego może decydować o różnicy między sukcesem a porażką na parkingu. Wysokiej jakości wykończenie polega na płynnej i konsekwentnej drodze przez linię lakierowania: od warstwy podkładowej, przez warstwę pośrednią, do wierzchniej. Pozostałości smaru do łańcuchów w atmosferze mogą zanieczyścić pomalowane karoserie podczas wprowadzania do tunelu pieca, podczas gdy ścierne materiały lakiernicze mogą powodować zużycie łańcucha, które w końcu prowadzi do awarii całej linii produkcyjnej.

W przypadku bezsmarnych łańcuchów firmy Tsubaki nie ma wymogu smarowania zewnętrznego, co oznacza, że zanieczyszczenie atmosferyczne nie stanowi zagrożenia. Łańcuch zapobiega również przedostawaniu się zewnętrznych zanieczyszczeń, co wydłuża okres eksploatacji i utrzymuje linię lakierniczą w ruchu. Nasi inżynierowie opracowali rozwiązania dostosowane do potrzeb światowych producentów samochodów klasy premium.

contact-us

Koncentrujemy się na dostarczaniu produktów wysokiej jakości przy minimalnych wymaganiach w zakresie konserwacji. W ten sposób zapewniamy uniknięcie nieplanowanych przestojów i utrzymanie całkowitego kosztu posiadania (TCO) na niskim poziomie.